Kalitede Bir Numara

obb

TASARRUFLU VE KARLI BİR MALZEME

             Beton Boru üretimi yüzyıllardan bugüne kadar devam eden ve halen günümüzde yaygın olarak uygulanan bir tercihtir. Boru hatlarının güvenirliliği ve sağlamlığı çok uzun yıllardan beri süregelen bir tecrübe ile kalıcı olarak kanıtlanmış gerçektir.

Çok uzun yıllardır her türlü doğa koşullarına ve çok ağır yüklere dayanabilen betonun uzun ömürlü ve dayanıklı olması herkes tarafından bilinmekte ve onaylanmaktadır. Tüm dünyada halen en çok kullanılan beton borular montaj alanlarında kullanım süreçleri konusunda yüksek bir standart sağlamaktadır. Betonun asırlarca yıl evvelinden bilinen günümüze kadar gelen tecrübesi drenaj ve atık su hat sistemlerinde gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Uygulama alanında montajı yapılacak olan beton borular kazı malzemelerinin geri dolguda kullanılmasına imkân vererek tasarruf edilmesini sağlar. Beton Boru içeriğinin doğal maddelerden meydana gelmesinden dolayı olarak yerel üreticilerin kazanmasına ve iş gücü imkânından dolayı da birçok kişiye iş sunmaktadır. Böylece beton borunun kullanılma süresi çok daha uzun bir zaman olacak, maliyeti açısından daha karlı olunacak ve kurulumunda, montajında zorluk çekilmeden kolaylık sağlayacaktır.

Beton Boru sistemleri her türlü konudaki gereksinimlerinizi ele alarak herhangi bir sorun çıkmaması adına geliştirilerek üretilir. Malzeme müşterinin istediği doğrultuda ve istediği sürede teslim edilecek şekilde üretilmeye başlanır. Ayrıca daha sonraki zamanlarda olabilecek ihtiyaç dâhilinde kullanılmak üzere stoklu çalışılarak zaman ve iş kaybının yaşanmasını engellenmesini sağlayacaktır.