Sağlam Beton Boru

obb

AŞIRI YÜKÜN ÜSTÜNDEN GELEBİLMEKTEDİR

             Beton Boru yıllar içinde eskimekte ve daha çok sertlik kazanmakta olduğu için her türlü etkenlerden olabilecek olan durumlara karşı daha çok direnç göstermektedir. İçeriğinden dolayı her türlü beton boru hattı ürünleri korozyona ve aşırı derecedeki aşınmalara karşı daha çok sağlamlık göstermektedir.

Bu tür borular asla kemirgen hayvanlar tarafından tahrip edilmemektedir. Uygulama yapılacak olan inşaat alanında borular için özel bir koruma yapılması söz konusu değildir. Beton Boru yüksek oranda her türlü araç trafiğinin üzerinden geçebileceği şekildeki durumlarda en büyük tercih sebebidir. Uygulama yapılacak montajın gerçekleşeceği yerlerdeki kazı derinliğini çok yüksek olduğu, yüksek gerilim durumunun söz konusu olduğu ve büyük bir şekilde yük altında kalacağı durumlarda beton borular amacına göre en uygun olacak seçenektir. Çok büyük ve aşırı yüklerin alında bile çok kuvvetli bir direnç sağlamaktadır. Üretim yapılırken en yüksek kalitede ve üretimin her aşamasında çok fazla titizlikle tüm kontrol ve deneme testleri yapılmış olup kaliteden asla ödün vermeden üretilmektedir. Borular her türlü yüksek basınçlı su akışının oluşturduğu hasara karşı çok fazla bir şekilde direnç göstermektedirler.

Her türlü akım birikmiş olan birçok maddelerin serbest bir biçimde akmasını sağlayarak Beton Boru hattını olabilecek tıkanmalara karşı korunmasını sağlayıp hidrolik performansın da tehlikeye girmesini engellemiş olmaktadır. Beton boru sistemleri günümüzde en yüksek su akım basıncı olan 345 bar’a karşı koyabilme gücüne sahiptir.