Sarsılmaz ve Dirençli

obb

SARSILMAZ VE DİRENÇLİ

Beton Boru kesinlikle herhangi bir şekilde zarar vermeyen çevreye dost olan bir malzemedir. İç yüzeyi aşırı derecede pürüzsüz ve birleşim yerleri de kaliteli ve üstündür. Ve yıllara dayanan kanıtlanmış olan uzun ömre sahiptir. Isıya, ateşe karşı çok dayanıklı asla yanıcı değildir. Üretiminde ve montajından sonra kullanılmaya başlandığında zehir içermez. Tamamen doğal maddelerden yapıldığı için yerel olarak üretilebilmektedir.

Arklara ve kanalizasyonlarda herhangi bir kaza neticesi ile veya Vandalizm sonucunda meydana gelebilecek yangınlarda yanıcı olmadığı için alevlerin tutunmasına kalmasına izin vermemektedir. Beton Borular 100 yıldan fazla kullanım ömrüne sahip olduğu için üretimde kullanılan tamamen doğal ürünlerden dolayı içeriğinde herhangi bir petrol bazlı ve kimyasal ürün bulunmamaktadır. Güçlü, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlülüğünden dolayı bugüne kadar kullanılan ve güvenilir malzeme olan beton boru sayesinde yapılmış olan birçok alanda nihai sonuca ve başarıya bu borularla ulaşılmıştır. Bütün şehrin tüm alt yapısının yükünü atık sular ve yağmur suları olarak taşıyan beton boru uzun yıllar sürebilen bir dayanıklılıkla yüklenmektedir. Bu boruları çok yüksek basınca maruz kalabilecek yerlerde güven içinde kullanabilirsiniz.

Beton Boru birleşme bağlantı noktaları esnektir. Böylece yerin altındaki hareketleri kendi içinde emebilirler. Beton boru kimyasal olan saldırılara karşı çok fazla dayanıklıdır. Öz ağırlığı ile montajında ve yapılacak olan servis süresince üstün bir şekilde sarsılmazlık sağlamaktadır.