Standartları Yüksek Beton Boru

obb

KALİTELİ VE EN İYİ STANDARTLARDA

             Beton Boru kullanımlarının ömrü 100 yıldan fazla olduğu ispatlanmış ve bilgilendirilmiştir. Böyle olunca tabi herhangi bir ürün değişimi ve bakımı gibi sorunlarda en aza inecek şekle gelmektedir. Diğer boru çeşitleri gibi termoplastik ürünlerden imal edilmediğinden dolayı petrol fiyatlarındaki artış veya düşüş olarak yaşanan dalgalanmalardan hiçbir zaman etkilenmemektedir.

Beton Boruların montaj uygulamalarında gömlekleme ve yataklama gibi yapılması gereken işlemlerde ince granülar malzemeye ihtiyaç duyulmadan yapılabilmesi montaj sırasındaki maliyeti düşürerek kazanç elde etmeyi sağlar. Montaj alanının kazılmasından sonra kazılmış malzemenin kullanımı çok büyük tasarruf edilmesini sağlar. Çünkü geri dolgu malzemesi olarak tekrardan kullanılabilinecek ve ekstradan almak zorunda kalınmayacaktır. Böylece gereksinim duyulan granülar malzeme ihtiyacı en aza düşmektedir. Sadece bu değil kazılardan çıkan fazla atıklar ve atık alanına ödenecek olan rakamlarda düşünülürse Beton Boru kullanımı çok ciddi bir kar elde etmenizi saplayacaktır. Ayrıca gömlekleme ve yataklama yerlerinin doldurulmasında daha az sıkıştırılma gerekmesi makine kullanımının çok daha azaltılmasına yarayarak alandaki giderleri düşürecektir. Son yıllardaki teknolojik gelişmeler sayesinde üretimde, siparişte, tasarımda, montajda ve nakliyede çok etkili ve aynı zaman da hızlı bir sistemi tedarik etmektedir.

Beton boru üreticileri her zaman müşteriyi hedef alarak onların istedikleri doğrultuda özel tasarımları ile destek vererek çalışarak hizmet sunmaktadır. En kaliteli ve en iyi standartlarda olan ürünlerini müşterilerinin istedikleri şekilde temin etmektedirler.