Tercih Edilen Boru

obb

DÜNYA GENELİNDE TEK TERCİH

             Beton Boru uygulanacak olan alanında tüm dünya genelinde her zaman en uygun seçenek olarak tercih sebebidir. Yüzyıllardır sağlamlığı ve güvenirliliği konusu çok fazla tecrübe ile kalıcı bir biçimde kanıtlanmış olmaktadır. Üretim aşamalarında yüksek kalite standartları ile tasarlanarak yapılan borular drenaj ve atık su hatları için en iyi çözümlerin başında ve ilk sırada yer almaktadır.

Beton boruya alternatif olarak üretilip piyasaya çıkarılmış olan diğer borular kullanım amaçları aynı olarak üretilmiş olsa bile beton borular kadar mukavemet gösterememekte ve ekstradan maliyet çıkarmaktadır. Kanalizasyon ve drenaj sistemlerinin omuriliğini oluşturan beton boru sistemleri çok uzun yıllara dayanan güvenirliliği ile her türlü konuda başarı sağlamış ve dayanıklılığını ortaya koymuştur. Üretiminden itibaren bu sistem gerek montaj konusundaki hız kazanırımı, gerek içeriği sayesindeki dayanıklılığı gerekse uzun vadede olacak kalıcılığı ile müşterilerine birçok yönden büyük avantajlar sağlamaktadır. Günümüzde teknolojinin sunduğu modern sistem ile beraber her türlü maliyetinde düşük olması ihtiyaç olarak hissedildiği için sunduğu avantajlar ve çevreye olan olumsuz etkisi çok düşük olduğundan dolayı en fazla tercih edilen malzemedir.

Çok uzun yıllar kullanılabilen bu malzeme sayesinde her türlü hasar, aşınma ve korozyon artık sorun olmaktan çıkmaktadır. Beton Boru yüksek özellikleri ve değişim göstermeyen standartları ile istenilenden fazlasını verebilmektedir. Su akımına ve herhangi bir sülfat saldırısına karşı çok fazla direnç göstermektedir.