Beton Boru Yapısal Bütünlük

obb

YAPISAL BÜTÜNLÜĞÜNÜ HER ZAMAN KORUR

             Beton Boru üretim teknolojisinde her geçen gün uygulanan yeniliklerle malzemenin tasarımında, üretiminde yapılan değişimler neticesinde siparişten tutun da nakliyesi ve montajına varıncaya kadar çok daha etkili ve hızlı bir sistem gelişmektedir. Betonun bazı unsurları çok yüksek ses dalgaların yaydığı titreşimlerin gücü sayesinde 2-3 dakika içinde çok kolay bir biçimde üretilmektedir.

Beton Boru üretici firmaları müşterilerinin istek ve düşüncelerine yoğunlaşarak özel olarak tasarladıkları destekli çalışmalar ile hizmet sunmaktadır. En iyi ve kalitedeki standart üretimleri ile ilk planda müşterilerine zamanında teslim etmeyi hedeflemektedirler. Her zaman iyi bir şekilde organize edilen malzemeler hızlı bir şekilde teslim edilmekle beraber iş aksaması ve gecikme yaşanmaması adına stoklarla ve seri üretimlerle de desteklenmektedir. İçeriği sayesinde her zaman ve her ortamda dayanıklı ve sağlam olan borular sadece stoklarda bekletilme aşamasında her türlü hasara karşı değil nakliye ile montaj aşamasına da dayanıklı olarak üretilmiştir. Diğer ürünler uygulama sırasında özel olarak önlem gerektirmiş olsa bile beton boru için herhangi bir hasar konusunda asla önlem alınması gerek olmamaktadır.

Dayanıklılığı 100 yıl garantili olan borularda herhangi bir nedene bağlı olarak deformasyon veya şekil bozukluğu ya da kaybı olmamaktadır. Her türlü durumda yapılarını, biçimlerini ve hidrolik verimliliğini korurlar. Beton Boru farklı sebeplerden oluşacak olan çatlaklıkları ilerleyen zaman içinde otojen iyileşmesi ile tamir edebilmektedir.